Reference

Laura

Studentka

S Majklikem se známe už odmala, proto, když jsem se rozhodla se sebou něco udělat a začít konečně cvičit, byl pro mě jasnou volbou. Cvičíme spolu cca 2x týdně a vždy si máme co říct, což neznaméná, že bych se místo cvičení chtěla vybavovat, ale je pro mě důležité si to užít, cítit se komfortně a pořádně zabrat, což u něho všechno mám. A líbí se mi, že hraje automaty stejně jako já a můžeme spolu chodit mačkat.

Liliana

Specialista kontaktu se zákazníky

S Míšou trenujeme úplně od prvního, úvodního tréninku v mých začátcích. Hned na začátku jsme si stanovili, co je můj cíl a čeho chci dosáhnout. Začínali jsem od pomalých krůčků, kdy jsem se učila hlavně základy a Michal mi byl vždy po ruce a hlídal mne, abych měla spravný postoj, držení těla, dýchání a rovná zada. Jeho milý a vlídný přístup mě naučil disciplíně. Vždy mi poradí, když chci něco vědět. Hlídá mi i jídlo a vhodné doplňky pro mou úspěšnou cestu. Je s ním legrace a má můj přirozený respekt, když vidím, jak maká a je důsledný. Po 11 měsících dosavadní dřiny pod dohledem Michala jsem nabrala požadovanou svalovou hmotu a zpevnila své tělo. Když pak slyším ohlasy ve svém okolí, je to krásný a hrdý pocit :) Díky Míšo, máš můj velký respekt a velký dík od srdce ♥

Pavel

Podnikatel

Fascinuje mě, že když cvičím jakýkoli cvik, přesně víš, kde mám držet ruce a dokážeš říct, když mám ruku jen o pár centimetrů vedle, že to není v tu chvíli OK, neboť procvičuji trochu něco jiného nebo si mohu v něčem "zařídit" zdravotní problém...

Verča

Student

Líbí se mi, že mě pořád sleduješ a jakmile mám špatné držení těla nebo třeba loktů či čehokoliv jiného, hned mě opravíš. Nejsi jako jiní osobní trenéři, kteří si hrají při cvičení s mobilem a klient není to nejdůležitější!

Jsou tyto reference pravdivé?

Upřímně? :-) Jak se to vezme! Lidi mi je řekli, ale nikdo mi je nedal písemně, tak jsem si je napsal sám. Takže jsou. Nevěříte jim? Nevadí, přijďte na ukázkový trénink zdarma a přesvědčte se sami!

Na některé zdravotní problémy jsem i já krátký, takže pokud máte nějaký velký zdravotní problém v oblasti pohyblivosti či bolesti různých částí těla, neznamená to, že Vám dokážu nějak zázračně pomoci. Nejsem lékař ani kouzelník, i když občas někomu připadá, že kouzlit umím :-) ale nikdy bez Vašeho úsilí!